20 lat doświadczenia w dziedzinie ochrony środowiska

Nasza wiedza to interdyscyplinarna praktyka zarówno w dużych firmach z branży przemysłu chemicznego jak i w średnich i małych przedsiębiorstwach.

Najważniejszy jest dla nas dobry kontakt z klientem. Staramy się w sposób przystępny dla każdego wyjaśniać wątpliwości związane z wymaganiami prawnymi z obszaru ochrony środowiska i odpowiadać na każde pytanie – ponieważ naszym zdaniem, tylko wzajemne zrozumienie skutkuje sukcesem.

20 lat doświadczenia w dziedzinie ochrony środowiska
 • 20 lat doświadczenia w dziedzinie ochrony środowiska

  Posiadamy uprawnienia pozwalające globalnie ocenić sytuację w obszarze ochrony środowiska w Państwa Firmie

   

  Nasze doświadczenie to również systemy zarządzania jakością i środowiskiem, które przekładamy na właściwe zarządzanie środowiskiem.

  Przygotowujemy wnioski o uzyskanie decyzji środowiskowych a także decyzji z obszarów powietrza, odpadów, wód i ścieków. Uczestniczymy w kontrolach środowiskowych prowadzonych przez WIOŚ, BOŚ lub inne organy administracyjne - reprezentując Państwa w trakcie kontroli.

 • 20 lat doświadczenia w dziedzinie ochrony środowiska

  Prowadzimy dokumentację środowiskową w Państwa firmie (outsourcing)

   

  Wykonujemy audyty środowiskowe pozwalające ocenić obszary wymagające doskonalenia lub wdrożenia od podstaw.

  Doradzamy, rozwiązujemy problemy, szukamy najlepszych rozwiązań dla Państwa działalności. Szczegółowy zakres usług znajdą Państwo w ofercie.

 • 20 lat doświadczenia w dziedzinie ochrony środowiska

  Najważniejszy jest dla nas dobry kontakt z klientem

   

  Staramy się w sposób przystępny dla każdego wyjaśniać wątpliwości związane z wymaganiami prawnymi z obszaru ochrony środowiska i odpowiadać na każde pytanie – ponieważ naszym zdaniem, tylko wzajemne zrozumienie skutkuje sukcesem.

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.